14.02.22 з учнівськими лідерами школи традиційно був проведений психологічний тренінг “Траєкторія лідерської позиції”

14.02.22 з учнівськими лідерами Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 традиційно був проведений психологічний тренінг “Траєкторія лідерської позиції” практичним психологом школи Світланою Миколаївною Логвіновою. Метою тренінга було розвити лідерські якості в учнів, згуртування лідерського колективу, вдосконалення навичок групової роботи. Учні з цікавістю виконували різноманітні завдання, приймали участь у вправах на увагу, пізнавали себе за допомогою тестів і роботи в групах. Наприкінці тренінгу учні створили “емблему” лідерського колективу. Це був великий акваріум з рибками. Діти із захопленням розповідали про своє враження від тренінгу.