Daily Archive: 21 Січня, 2020

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад! Англійська мова Трубінова Людмила, учениця 11А класу, ІІІ місце, учитель Рукавішнікова Галина Вікторівна. Правознавство Шовкопляс Анастасія, учениця 10 класу, ІІІ місце, учитель Литвиненко Зоя Валеріївна. Ми пишаємося вами! Бажаємо подальших успіхів!

7В клас долучився до інженерного тижня

#інженернийтиждень #томущоцікаво В ході проведення інженерного тижня учні 7В класу з великим задоволенням працювали над створенням “Часової шкали винаходів”. Завдання було не лише цікавим, а й дуже повчальним та змістовним.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ШКОЛЯРІВ! Сімейні радники!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ШКОЛЯРІВ! Ви потерпаєте від насильства в родині? Не знаєте куди звернутися, щоб проблема була вирішена і не отримала розголосу? Ваша дитина не отримує аліментів? Запрошуємо вас на безкоштовні консультації та дружні бесіди до сімейних радниць. Анонімність...