25 квітня відбувся фінал Всеукраїнського проєкту «Молодь дебатує»

Ініціатива «Молодь дебатує» щороку реалізує в українських школах освітній проєкт, в рамках якого учні проводять власні аналітичні дослідження з обраної тематики, зустрічаються з провідними експертами, беруть участь у семінарах та проводять дебати.
В 2020-2021 навчальному році Конотопська спеціалізована школа долучилася до українсько-німецького проекту “Молодь дебатує”.
25 квітня відбувся фінал Всеукраїнського проєкту «Молодь дебатує». Школярі, які перемогли у міських та міжрегіональних етапах дебатів, змагалися за перемогу в освітньому проєкті за європейською методикою. Цього року у фіналі конкурсу учні обговорили надзвичайно актуальні теми, які турбують молодь в Україні:
– Чи повинна держава забезпечити дітям доступ до онлайн-навчання?
– Чи варто запровадити обов”язковий паспорт вакцинації?
Надзвичайно приємно зазначити, що Богдан Цюпка, учень 10 класу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, увійшов до 4 найкращих учнів – фіналістів і виборов почесне ІІІ місце.
Вітаємо Богдана і керівника-координатора проєкту Олеха Анатолія Петровича з цим успіхом! Переконані, що у талановитого школяра попереду нові перемоги!
231
Охват (люди)
88
Взаимодействия
Продвигать публикацию
<img class="j1lvzwm4" src="data:;base64, ” width=”18″ height=”18″ />
Вы и ещё 19
Поделились: 3
Нравится

Комментировать
Поделиться

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *