25 ЛИСТОПАДА — ДЕНЬ БІЛОЇ СТРІЧКИ АБО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ УСУНЕННЯ НАСИЛЬСТВА

25 ЛИСТОПАДА — ДЕНЬ БІЛОЇ СТРІЧКИ АБО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ УСУНЕННЯ НАСИЛЬСТВА

Саме з цього дня стартує «Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Гендерна політика в Україні є частиною державної політики та передумовою демократичного розвитку держави.

Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема.

На жаль, навіть у 21 столітті жінки стикаються із насильством – психологічним, фізичним (зокрема і зґвалтування), економічним, домашнім насильством. У випадку з останнім варто чітко розуміти, що воно – це не приватна справа сім’ї, це – велика небезпека та загроза життю жінки, тому не можна заплющувати очі на такі ситуації.

В результаті жорстокого поводження та домашнього насильства, жінки втрачають довіру, самоповагу та, нажаль, в багатьох випадках і життя

Глобальна ініціатива «Біла стрічка», започаткована чоловіками в Канаді в 1991 році, є найбільшим світовим рухом, який має на меті залучення чоловіків до вирішення проблеми насильства з боку чоловіків по відношенню до жінок і дівчат.

“Біла Стрічка” символізує намір чоловіків ніколи не чинити, не сприяти чи не залишатися байдужими до насильства проти жінок.

У День білої стрічки, 25 листопада, чоловіки у різних країнах приколюють до одягу білу стрічку, як символ підтримки у прагненні викорінити насильство щодо жінок, і таким жестом закликають інших підтримати цю ініціативу.

Не залишайся осторонь, одягни білу стрічку висловли свою особисту присягу ніколи не робити, чи не виправдовувати і не замовчувати насильство  проти  жінок .

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.