“З часу Шевченкового “Поховайте та вставайте, кайдани порвите…” Україна не чула такого сильного, гарячого та поетичного слова, як з уст слабосилої хворої дівчини” – писав І. Франко.
25 лютого 2021 року виповнюється 150 років із дня народження геніальної поетеси Лесі Українки. Пророчними стали її слова: “Ні! Я жива! Я буду вічно жити” Дійсно так! Вона заслуговує шани, любові та поваги.
Учні початкових класі СШ №3 долучилися до знаменної дати: Знайомилися з біографією поетеси, декламували вірші, розгадували кросворди.
В учнів 4-А класу “Інтелект України” Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся бібліотечний урок “Вічна у віках”, в ході якого діти переглянули про дитячі роки Лесі Українки, читали дитячі поезії поетеси, обговорювали і дискутували за темою. Дякуємо Валентині Михайлівні Піджарі, бібліотекарю школи за змістовний урок.