6 СУПЕРЗДІБНОСТЕЙ ВАШОЇ ПОСМІШКИ

6 СУПЕРЗДІБНОСТЕЙ ВАШОЇ ПОСМІШКИ

Як проста посмішка може вплинути на ваше життя та змінити світ

“Ах, посмішка — не так уже й багато…
Подумаєш, всміхнувся, та й усе.
А в когось на душі від цього свято,
Когось вона до сонечка несе…”  

Надія Красоткіна

Посмішка це диво. Посмішка заразлива. Посмішка це самий простий і ефективний спосіб встановлення контакту. Усміхнена людина подібна магніту, що притягує до себе позитивних людей, сприятливі умови, геніальні ідеї, удачу, успіх, радість, благополуччя і багатство.
На що ще здатна ваша посмішка – розповідаємо по пунктах!

  1. Ви можете змінити світ. Посмішка – заразлива.

Мабуть, у кожного була така ситуація – ідеш вулицею, настрій на нулі, аж раптом повз проходить весела компанія друзів і запально сміється… Або ж чийсь малюк посміхнеться тобі так щиро, як це роблять лише малюки… Як ви відчуваєте себе у цей момент? Трошки краще, чи не так? 🙂 Бо коли вас оточують усміхнені люди, ви не можете не посміхнутись у відповідь!

Щоб остаточно переконати вас у цій суперздібності, пропонуємо подивитись невеличкий фільм, що називається Merci! (Дякую!). Гарантуємо, що ви також не втримаєте посмішку…

Merci! by Christine Rabette

  1. Усмішка піднімає ваш настрій і створює відчуття благополуччя. 

Про це пише поведінковий психолог Сарра Стівенсон: “Кожного разу, коли ви посміхаєтесь, у вашому мозку відбувається невеличке позитив-паті за участі дофаміну, ендорфіну та серотоніну.
Сміх допомагає побороти негативні ефекти стресу бо допомагає знизити рівень гормонів, що викликають стрес, а також поліпшує дію імунної системи.
Також сміх значно знижує симптоми кашлю, застуди, хворого горла, а також знижує тиск. Процес одужання у хворої людини йде в два рази швидше, якщо вона у гарному гуморі та посміхається!
Навіть Чарльз Дарвін говорив, що сам акт посмішки покращує настрій, а слідом за ним і самопочуття. Наші найлютіші вороги – негативні емоції!

  1. Вона робить вас красивішим

Хочете бути більш привабливими? Це просто – посміхайтеся! Дослідження довели, коли людина посміхається, ми вважаємо її більш привабливою, ніж коли вона похмура.
Це ще не все: вчені з університету Міссурі-Канзас (UMKC) підтвердили популярну теорію, що завдяки посмішці оточуючі сприймають вас молодшим та стрункішим, ніж ви є насправді!  А інше дослідження встановило, що 69% чоловіків знайшли більш гарнішими жінок, які посміхалися, а не тих, на кому був макіяж від модного стиліста.

  1. Посмішка викликає у мозку більше задоволення, ніж шоколад або гроші. 

Знаємо, ви зараз подумали: “та ну ладно…”
Проте, згідно фактам, наведеним Роном Гутманом у виступі під час конференції TED, одна посмішка може створити такий само рівень стимуляції мозку, як і 2000 плиток шоколаду.

В цьому ж дослідженні було доведено, що одна посмішка заряджає таким само позитивом, як і отримання 25 тисяч доларів.
До речі, діти посміхаються близько 400 разів на день (тоді як дорослі – лише біля 15-ти). Якщо ми помножимо 400 на 25 тисяч, отримаємо 10 мільйонів доларів. Схоже,  наші діти щодня радіють як Марк Цукерберг! 🙂

  1. Навіть вимушена посмішка може призвести до покращення настрою.

Зазвичай ми вважаємо, що тільки позитивні емоції змушують нас посміхатися. Так і є, але вірно й зворотнє: просто посміхнувшись ми можемо викликати позитивні емоції.
Про це писав і буддистський автор Thich Nhat Hanh: “Іноді ваша радість є джерелом вашої посмішки, але іноді ваша посмішка може бути джерелом вашої радості“.

Невгамовні вчені навіть провели таке дослідження – попросили волонтерів потримати олівця між зубами, що змушує губи ростягнутися мов у посмішці. І всього лише ця вправа змусила піддослідних почуватися краще!
Як-то кажуть, неймовірно, але факт…
До речі, пропонуємо прямо зараз провести цей експеримент самотужки. Щонайменше поліпшете настрій своїм колегам… 🙂

 Звичка посміхатись може вплинути на тривалість життя людини.

Науковий експеримент університету штату Уейн, що було проведено у 2010 році мав на меті вивчення бейсбольних карток провідних гравців ліги що виступали 50-х роках. Дослідники виявили, що гравці, які не посміхалися на цих фото, прожили в середньому лише 72,9 роки, тоді як гравці з широкими посмішками жили в середньому майже 80 років

Чи не варто завести звичку посміхатися хоча б заради додаткових семи років життя?

Наостанок процитуємо барона Мюнхгаузена: “Розумний вираз обличчя – це ще не ознака розуму, панове. Всі дурниці на землі робляться саме з цим виразом. Тож, посміхайтеся, панове.

Посміхайтеся!

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *