До уваги батьків учнів, які будуть переходити до 5 класів!

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 інформує про додатковий набір учнів до 5 класів та запрошує бажаючих навчатися у 5 класі за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України». Навчання у цьому класі відбувається за спеціальними робочими зошитами-підручниками, оплата яких здійснюється за батьківські кошти. Поглиблене вивчення англійської мови, збільшена кількість годин на вивчення математики, цікаві та різноманітні завдання, що дозволяють учню опановувати нові знання із задоволенням – це навчання в класі «Інтелект України».

Для отримання інформації просимо звертатись: school3konotop@ukr.net,                                                           або за телефоном  +38(05447) 3-16-68.