Набір учнів до 1-х класів 2021-2022 навчального року

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 01.04.2021 р. Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 оголошує набір учнів до 1-х класів 2021-2022 навчального року!

Заяви та документи приймаються у робочі дні з 10.00 до 14. 00 за адресою: вул. Клубна, 150, приймальня директора з дотриманням усіх карантинних вимог (маска, рукавички, власна ручка).

Також заяву можна подати на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» або електронною поштою school3konotop@ukr.net, надіславши скановану форму заяви та свідоцтва про народження Вашої дитини.

Як подати заяву на вступ дитини до школи на сайті«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»?

Для цього треба:

1. Зайти за посиланням https://school.isuo.org/contact
  2. Ознайомитися з інструкцією – Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.
  3. Зареєструватися.
  4. Обрати школу, яка обслуговує Ваш мікрорайон.
  5. Створити заяву, внісши необхідну інформацію, та зберегти її.
  6. Дочекатися повідомлення електронною поштою про прийняття заяви.

Або ж Ви можете надіслати сканкопію зави про зарахування на нашу електронну пошту  school3konotop@ukr.net за таким зразком (програма проєкту «Інтелект України». Типова освітня програма), сканкопію свідоцтва про народження дитини та дочекатися повідомлення електронною поштою про прийняття Вашої заяви.

Звертаємо увагу, що остаточне зарахування дітей до закладу буде здійснюватися виключно на підставі оригіналів документів, поданих особисто після закінчення карантину:

– заява встановленого зразка одного з батьків, поданої особисто з пред`явленням документа, що посвідчує особу заявника;

– копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред`являється оригінал)

– оригінал медичної довідки встановленої форми.

Наголошуємо на Вашій відповідальності за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу.

Просимо не хвилюватися, якщо щось не виходить. Для отримання консультації телефонуйте за номером 8(05447)3-16-68 з 10.00 до 14.00 год.