Наказ про переведення 5Б, 6А, 9Б класу на дистанційне навчання

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

Конотопської міської ради Сумської області

НАКАЗ

08.12.2020                                                  м. Конотоп                                          №223-од

Про переведення 5Б, 6А, 9Б класу

на дистанційне навчання

На виконання наказу управління освіти Конотопської міської ради Сумської області від 08.12.2020 №462-од «Про впровадження профілактичних заходів COVID-19 у СШ №3 та ЗДО №2 «Вербиченька», припису Конотопського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України», у зв’язку з встановленням працівника школи, як особи з підтвердженою  коронавірусною хворобою COVID-19, з метою  недопущення поширення коронавірусної хвороби серед учасників освітнього процесу школи

НАКАЗУЮ:

1. Запровадити карантинні заходи для учнів 5Б, 6А, 9Б класу, як контактних осіб з працівником, у якого виявлено COVID-19.
  2. Перевести на дистанційне навчання учнів 5Б, 6А, 9Б класу у кількості 86 дітей з 07.12.2020 по 11.12.2020 року включно.
  3. Педагогічним працівникам, які викладають предмети у зазначених класах, забезпечити освітній процес на платформі G Suite for Education.
  4. Олех Л.М., Банько В.М., Довгань О.О. класним керівникам, провести організаційну роботу по забезпеченню дистанційного навчання учнів з використанням наявних онлайн-ресурсів.
  5. Медичній сестрі Антоник Т.В. проконтролювати обов’язкові консультації контактної особи із сімейним лікарем.
  6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                    І.М.КАРПЕНКО