Сьогодні, 21 січня 2023 року, в нашому ліцеї №3 розпочинається акція «Дистанційний тимбілдинг»

Сьогодні, 21 січня, в нашому ліцеї №3 розпочинається акція «Дистанційний тимбілдинг» з метою сприяти формуванню почуття спільності, позитивного психологічного клімату в учнівських колективах.

Саме сьогодні, 21 січня, відзначається свято – Міжнародний день обіймів.

Чому обійми такі корисні: 10 причин

Хтось стверджує, що позбутись відчуття гніву, самотності, образи чи внутрішнього негативу можна, переглядаючи фільми, слухаючи улюблену музику або ж для цього має минути певний час. Але все набагато простіше — дозвольте комусь вас обійняти. Адже обійми приносять неабияку користь організму. Цікаво, яку саме? Тоді читайте далі.

Так звана терапія обіймами — надзвичайно дієвий метод лікування. Дослідження показують, що обійми, як і сміх, ефективні під час лікування різних недуг, а також допомагають позбутись депресії та стресу.

За словами вчених, правильні глибокі обійми, коли серця двох людей немов торкаються один одного, приносять неабияку користь, а саме:

  1. Обійми викликають відчуття довіри та безпеки. Це допомагає поводитись більш впевнено та відкрито.
  2. Обійми здатні підвищувати рівень гормону, який допомагає позбутись відчуття самотності та гніву(окситоцину).
  3. Довгі обійми сприяють виділенню гормону щастя (серотоніну). Саме завдяки ньому у людини піднімається настрій і з’являється відчуття щастя.
  4. Обійми зміцнюють імунну систему.
  5. Обійми здатні підвищувати самооцінку. Коли наші рідні обіймають нас, то проявляють не лише свою любов, а й показують те, що ми — особливі. Такі відчуття та асоціації притаманні кожній людині ще з дитинства.
  6. Завдяки обіймам розслабляються м’язи, знімається напруга та стрес, а також— втамовується біль.
  7. Обійми позитивно впливають на нервову систему, заспокоюючи її та покращуючи емоційний стан людини.
  8. Обійми вчать нас дарувати та приймати, адже в будь-якому з цих випадків ви почуватиметесь краще.
  9. Дія обіймів схожа на медитацію та сміх. Вони вчать нас відпускати погане і насолоджуватись теперішнім моментом; допомагають об`єднати серце, почуття та дихання.
  10. Енергія, якою між собою обмінюються люди, обіймаючи один одного, — це внесок в їхні стосунки. Він спонукає до співчуття та розуміння. Це той випадок, коли 1+1=3, тому що приходить розуміння, що ціле — більше, ніж сума його частин. І ця взаємодія, найімовірніше, приведе до безпрограшних результатів.

Для виживання людині потрібно, щоб її обнімали 4 рази на день, 8 раз — для підтримки, і 12 — для особистого зростання та розвитку.

Не потрібно чекати відповідного моменту, щоб обняти близьку людину! Робіть це кожного разу, коли є нагода, адже обійми дарують радість та відчуття того, що людину люблять та турбуються про неї.

Пропонується за бажанням виставити у соцмережі Фейсбук свої світлини, де ви обіймаєте своїх батьків, рідних, друзів тощо.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.