Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантину, у зв’язку з поширенням противірусної хвороби (Covid-19)

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантину,

у зв’язку з поширенням противірусної хвороби (Covid-19)

(затверджений наказом по школі №160-од від 01.09.2020)

1. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, школа переходить на гнучкий графік навчання:

на 8.00 год. – 1-4, 10-11 класи;

на 08.55 год. – 5-9 класи.

1. До приміщення закладу відкриті два входи:

– основний вхід № 1 для учнів 1-2, 10-11 класів – на 8.00; 5-7 класів – на 8.55

– запасний вхід № 2 (від теплиці) для учнів 3-4 класів – на 8.00; 8-9 класів – на 8.55.

1. Заходити до школи можна тільки учням та працівникам закладу освіти.
  2. Вхід до школи батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено (дитину приводять батьки на подвір’я або вона приходить сама і заходить до класу). Підтримуйте мобільний зв’язок з учителем. Після закінчення уроків чекайте дітей на території закладу. Класовод організовано виводитиме учнів на подвір’я школи, уникаючи скупчення учнів різних класів.
  3. Вхід до закладу для дітей і працівників можливий лише у захисній масці, респіраторі.
  4. Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу дозволяється без маски або респіратора (можуть бути в масці за бажанням батьків).
  5. Для учнів 5-11 класів вхід та пересування приміщеннями закладу не дозволяється без маски або респіратора.
  6. Під час перерв усі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо в дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Вони мають бути підписані: «Чисті маски» та прізвище дитини; «Використані маски» та прізвище дитини.
  7. Кожного дня проводиться температурний скринінг на вході до закладу для працівників школи.
  8. Температурний скринінг для учнів перед входом до закладу не проводиться. Батьки перед виходом із дому дитини проводять термометрію, оцінюють стан її (у жодному разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ – залишається дитина вдома! До 8.30 телефоном повідомити класовода чи класного керівника про відсутність дитини. Шановні батьки! Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.
  9. Для учнів кожного уроку проводитиметься опитування про самопочуття. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я вчителю, який проводить у цей час урок.
  10. У разі виявлення ознак захворювання здобувачів освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров’я.
  11. Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов’язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
  12. Рух учнів по школі буде обмежено. Навчання учнів 1-4 проходитиме в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділі на групи. Учні 5-11 класів будуть навчатись у за модульною системою (уроки проводяться парами), після яких вони переходять до іншого кабінету.
  13. Школа забезпечить між парними заняттями та в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.
  14. Функціювання питних фонтанчиків на території закладу освіти не дозволяється. Для забезпечення питного режиму кожній дитині  обов’язково мати індивідуальну пляшечку з питною водою.
  15. На входах до приміщення та в туалетах є місця для обробки рук антисептиками з правилами користування.
  16. Санітарно-гігієнічна кімнати забезпечені рідким милом, паперовими рушниками, контейнерами для використаних засобів індивідуального захисту та паперових рушників.
  17. Після кожного уроку, перед та після прийому їжі учням необхідно ретельно мити руки з використанням рідкого мила, витирати руки можна виключно паперовими рушниками.
  18. Харчування учнів 1-4 класів організовано у шкільній їдальні за спеціальним графіком з дотриманням умов карантину.
  19. Заняття з учнями по можливості проводяться на свіжому повітрі.
  20. За заявою батьків учень має право здобувати загально середню освіту за іншою формою навчання.
  21. Обмежено проведення масових заходів у приміщеннях;
  22. Чергування по школі здобувачами освіти на період карантину скасовується.
  23. Прибирання приміщень кабінетів, де навчаються учні 8-11 класів, на період карантину здійснюється прибиральниками службових приміщень.