Увага! Триває набір учнів до перших класів на 2021-2022 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх першокласників. Нагадуємо: триває набір учнів до перших класів на 2021-2022 н.р. У зв’язку із загальнонаціональним карантином, що триватиме до 30 червня 2021 року, та у разі не виходу з «червоної зони» карантинних обмежень ви маєте можливість подавати заяви електронною поштою (school3konotop@ukr.net) у сканованому вигляді без електронного цифрового підпису. Водночас звертаємо вашу увагу, що на порталі ІСУО батькам доступна електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти. Після реєстрації та подачі заяви система пише: «Шановні батьки! *Для підтвердження поданої заяви Вам необхідно звернутись до школи з документами.*_ Увага! На час проведення карантину рекомендуємо зв’язатися зі школою і уточнити про можливість підтвердження заяви віддалено. Після створення заяви обов’язково зателефонуйте, або отримайте відповідь електронною поштою. Контактні дані школи можна переглянути на її сторінці з порталів SCHOOL.ISUO.ORG». Тел. школи 3-16-68 у робочий час.