Відзначення Дня Збройних Сил України

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято – День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України. Не залишилось без уваги це свято і в Конотопській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3. Учні 5А класу (класний керівник – Коперсако Ольга Миколаївна) відзначили цей день змістовно та патріотично. Готувались заздалегідь: вивчали види та роди військ, шукали інформацію про заснування Дня Збройних Сил України, готували повідомлення про членів своїх родин, які своє життя присвятили Збройним Силам України. І вже в п’ятницю, в ході виховної години “Є така професія Батьківщину захищати”, презентували результати своєї пошукової діяльності. В цей день учні 1-4 класів мали змогу більше дізнатись про види збройної техніки та її призначення. Учні 5-11 класів проходили квест “Збройні Сили України”, використовуючи QR-коди. Переможці були нагороджені сертифікатами на звільнення від домашнього завдання з одного предмету, ваучерами на підвищення оцінки на 1 бал з одного предмету, бонус-пробаченнями однієї “2” з одного предмету та ін. Діти були активними та старанними (мотивація дає свої результати😉).
Сьогодні вітаємо нашу гордість і найцінніше багатство України – всіх її військовослужбовців. Ви – наші захисники, надія і опора. Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров’я, світлого настрою, успіхів на всіх фронтах!