Запрошуємо на святкування 10-ї річниці проведення міського відкритого турніру юних економістів

“Турнір – це вид інтелектуальних змагань, де діти вчаться виходити в світ із власними думками, виголошуючи їх. Турнір, як рольова гра, ставить умови для дитини бути адекватною й адаптованою. Діти, які пройшли турнір, завжди красиві і думками, і вмінням володіти собою”

Руслан Шаламов

Заслужений учитель України

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 запрошує всіх, кому небайдужий турнірний дух, на святкування 10-ї річниці проведення міського відкритого турніру юних економістів. Будемо раді бачити учасників команд різних років, випускників нашої школи та інших освітніх закладів, педагогів, керівників команд, членів журі різних років. Якщо Ваше життя будь-яким чином пов`язане з таким змаганням, як турнір, чекаємо на Вас 13 жовтня 2018 року о 10:00 у Конотопській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3.