Супер лідер!

Протягом 3 років Раду лідерів у нашій школі очолює Мовчан Кирило. Чесний, відповідальний, доброзичливий, ініціативний – він вдало надихає на справи інших. Постійно багато працює над собою, розвиваючи лідерські якості. Спостерігаєш за роботою Кирила і розумієш, наскільки правильно учні зробили вибір, обравши саме його на цю посаду. Творча особистість, оригінальний підхід до КТС. А головне – ніколи не буває спостерігачем реалізації своїх ідей, він – активний виконавець. Кирило – здібний організатор справ, які наповнюють змістом шкільне життя. Хотілося подякувати за виступ на сцені, завжди яскравий і віртуозний. Навколо нього дієва, дружня команда. Такі учні – наше успішне майбутнє. Сьогодні Кирило – випускник. Шкільна родина дякує зірковому капітану за співпрацю і бажає успіхів на життєвому шляху, високих злетів, реалізації мрій. Мирного неба тобі, Кириле! Хай щастить!