Правила прийому до закладу

Правила прийому дітей до закладу освіти

1. Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється на безконкурсній основі.
  2. Адміністрація закладу освіти знайомить батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.
  3. Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.
  4. Для зарахування учня до закладу освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

У заяві батьки або особи, які їх замінюють, мають вказати такі дані:

• ПІБ, дату народження дитини;
  • ПІБ батьків дитини або осіб, які їх замінюють;
  • адреса місця проживання дитини, її батьків або осіб, які їх замінюють;
  • контактні номери телефонів.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

На базі школи оголошено набір учнів до 1 класу

за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Чемно сидіти, уважно слухати – так учитися зараз не модно. Кращі і міцніші знання, як вважає вже чимало батьків, можуть дати експериментальні нові навчальні програми.

Однією з таких нововведень є науково-педагогічний проект «Інтелект України». Він реалізується в початковій школі на базі державних програм із різних навчальних дисциплін. До проекту розробники пропонують власний навчально-методичний комплекс (підручники – зошити з друкованою основою – посібники для вчителя), забезпечений комп`ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами). Учні початкових класів, які працюють за Проектом, мають високий рівень мотивації до навчання, креативне мислення, творчі ідеї, патріотизм, уміють працювати з інформацією.

У межах проекту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:
– розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики;
– сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу;
– вільно спілкуватися іноземними мовами;
– сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти;
– сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаємося разом»).

Для всіх учнів, що навчатимуться за проектом «Інтелект України», буде відкрито ГПД з метою вивчення домашнього завдання та проведення додаткових індивідуально-групових занять  з учителем.

Запрошуємо всіх батьків, які мріють бачити свою дитину інтелектуально розвинутою, творчою, активною, життєрадісною і успішною у житті, записатись до 1 класу (2020 – 2021 н.р.) Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, який буде працювати за програмою проекту «Інтелект України».

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

3-16-68;           3-16-69; (098)952-75-38 –  Ірина Михайлівна, (098)202-31-74 – Оксана Михайлівна.