Правила прийому дітей до закладу освіти
- Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється на безконкурсній основі.
- Адміністрація закладу освіти знайомить батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.
- Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.
- Для зарахування учня до закладу освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:
- заява на ім’я директора навчального закладу;
- медична довідка встановленого зразка — форма № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» від 16.08.2010 № 682;
- копія свідоцтва про народження дитини;
- особова справа — для дітей, які вступають до будь-якого класу, окрім першого.
У заяві батьки або особи, які їх замінюють, мають вказати такі дані:
- ПІБ, дату народження дитини;
- ПІБ батьків дитини або осіб, які їх замінюють;
- адреса місця проживання дитини, її батьків або осіб, які їх замінюють;
- контактні номери телефонів.
До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.
На базі школи оголошено набір учнів до 1 класу
за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»
Чемно сидіти, уважно слухати – так учитися зараз не модно. Кращі і міцніші знання, як вважає вже чимало батьків, можуть дати експериментальні нові навчальні програми.
Однією з таких нововведень є науково-педагогічний проект «Інтелект України». Він реалізується в початковій школі на базі державних програм із різних навчальних дисциплін. До проекту розробники пропонують власний навчально-методичний комплекс (підручники – зошити з друкованою основою – посібники для вчителя), забезпечений комп`ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами). Учні початкових класів, які працюють за Проектом, мають високий рівень мотивації до навчання, креативне мислення, творчі ідеї, патріотизм, уміють працювати з інформацією.
У межах проекту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:
– розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики;
– сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу;
– вільно спілкуватися іноземними мовами;
– сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти;
– сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаємося разом»).
Для всіх учнів, що навчатимуться за проектом «Інтелект України», буде відкрито ГПД з метою вивчення домашнього завдання та проведення додаткових індивідуально-групових занять з учителем.
Запрошуємо всіх батьків, які мріють бачити свою дитину інтелектуально розвинутою, творчою, активною, життєрадісною і успішною у житті, записатись до 1 класу (2021 – 2022 н.р.) Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, який буде працювати за програмою проекту «Інтелект України».
За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:
3-16-68; 3-16-69 (Пн-Чт з 14:00 до 17:00, Пт з 14:00 до 16:00).