Науково-педагогічний проект «Інтелект України»

Чемно сидіти, уважно слухати – так учитися зараз не модно. Кращі і міцніші знання, як вважає вже чимало батьків, можуть дати експериментальні нові навчальні програми.

Однією з таких нововведень є науково-педагогічний проект «Інтелект України». Він реалізується в початковій школі на базі державних програм із різних навчальних дисциплін. До проекту розробники пропонують власний навчально-методичний комплекс (підручники – зошити з друкованою основою – посібники для вчителя), забезпечений комп`ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами). Учні початкових класів, які працюють за Проектом, мають високий рівень мотивації до навчання, креативне мислення, творчі ідеї, патріотизм, уміють працювати з інформацією.

У межах проекту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:
– розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики;
– сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу;
– вільно спілкуватися іноземними мовами;
– сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти;
– сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаємося разом»).

Для всіх учнів, що навчатимуться за проектом «Інтелект України», буде відкрито ГПД з метою вивчення домашнього завдання та проведення додаткових індивідуально-групових занять  з учителем.