Формуємо культуру правильного харчування

#HealthySchools_UA Наша школа вже 3-й рік поспіль є учасником модульної освітньо-виховної програми “Абетка харчування”. Мета програми –  розвиток культури правильного харчування та здорового способу життя серед дітей молодшого шкільного віку. Цього навчального року вчителі нашої школи отримали все необхідне для інтерактивних уроків і мають можливість інтегрувати програму з навчальними курсами “Я і Україна”, “Основи здоров`я” та використовувати у позакласній роботі. Нашим учням до вподоби ігри з Питайликом та Смачнулею, тому що грати в них легко та ще й кожен має змогу вийти переможцем. Разом з отриманими рекомендаціями вчителі впроваджують власні розробки та методики, чим роблять уроки цікавішими та змістовнішими.

#HealthySchools_UA