03.12.2020 року у стінах школи відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю.

Було проведено:

– Години спілкування «Ріка добра з джерельця милосердя», «Можливості – обмежені, таланти – безмежні» (8-9 класи).

– Акція «Журавлик надії», вході якої учні виготовили паперових журавлів у техніці «Оригамі» на підтримку людей з  обмеженими можливостями (5-7 класи).

– Акція «Добрик крокує по планеті», де діти зобразили кольорові долоньки на підтримку дітей з фізичними вадами (1-4 класи).

– Перегляд та обговорення соціальних відеороликів та мультфільмів: «Скарлет», «Соловейко з одним крилом», «Мотузки», «Вальсовий дует» (1-11 класи).

– Інформаційне бюро про започаткування та традиції відзначення Міжнародного дня інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році, яке було спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день інвалідів акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті (1-11 класи).