100 років бою під Крутами

Сьогодні, 29 січня, Україна відзначає подію, яка трагічною й водночас героїчною сторінкою назавжди ввійшла в українську історію як День пам`яті героїв Крут. 100 років минуло з того часу, як  студенти та школярі стали поруч з вояками УНР під станцією Крути проти шеститисячного війська радянської Росії, яке складалося з петроградських та московських червоноармійців та матросів Балтійського флоту. Відважні українці ціною власного життя на три дні затримали більшовицьку навалу, надавши можливість уряду УНР провести міжнародні переговори.

Минають роки, століття… Пам`ять про юнаків, які загинули під Крутами, не зникне вовік. Не має права зникнути. Адже без неї немає історії, немає народу, немає країни.

Сьогодні  в школі були проведені заходи з нагоди Дня пам`яті героїв Крут:

1. Літературний флешмоб “На аскольдовій могилі”.
  2. Радіолінійка.
  3. Працював змінний стенд “1918 – 2018. Пам`яті героїв Крут”.
  4. На перрві звучали пісні січових стрільців, повстанські пісні, демонструвалось відео.
  5. Для учнів 10 класу був проведений урок історії “Пам`яті героїв Крут присвячується”.
  6. Учні 11 класів взяли участь у бібліотечному уроці “Від героїв Крут до холодноярівців”, де була презентована книга “Холодний Яр”.
  7.  Протягом дня працювала лекторська група.