Daily Archive: 26 Лютого, 2021

0

Безкоштовні майстер-класи у школі з Кібербезпеки для дітей

3-А клас долучився до пізнавального й корисного проєкту! Дякуємо тренерам першоїї Міжнародної КіберШколи KIBERone, які проводять безкоштовні майстер-класи у школі з Кібербезпеки для дітей та Ігроманії ! Актуально, цікаво!!! Наступного тижня до занять приєднаються інші початкові класи нашої школи

Шкільний проект “Відео-квест “Наш клас – найкращий” триває

Шкільний проект “Відео-квест “Наш клас – найкращий” триває. Знайомтесь, це – 4-В клас і їхня вчителька Тетяна Ігорівна Собора. У 4-В працьовиті, спортивні, допитливі, добрі, дружні, творчі діти. Вони люблять навчатись, подорожувати, веселитись. І завжди їм у цьому допомагають люблячі батьки...

0

Вітаємо ученицю 9-А класу Арнаут Катерину з нагородженням стипендією голови Сумської ОДА

Вітаємо ученицю 9-А класу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Арнаут Катерину з нагородженням стипендією голови Сумської обласної державної адміністрації! Бажаємо талановитій школярці нових досягнень! Дякуємо за плідну роботу!