21 лютого в СШ №3 відзначали Міжнародний день рідної мови.

21 лютого в СШ №3 відзначали Міжнародний день рідної мови. Розпочали день з ранкового флешмобу “Комплімент рідній мові”. Батьки, учителі та учні нашої школи зробили безліч компліментів українській мові! Також було організовано конкурс інсценізацій до вивчених творів Т.Шевченка “Тополя”, “Катерина”; інсценізація за повістю М.Коцюбинського”Дорогою ціною” у виконанні учнів 8 класу; брейн-ринг між 8-9 класами “Хто найкращий знавець мови?”; диспут на тему “Чи досить нам, українцям, однієї мови для спілкування у своїй державі?” (запис інтервю); квест для учнів початкової і середньої школи. Протягом дня в 5-11 класах був проведений словниковий диктант до Міжнародного дня рідної мови (на уроках з різних предметів). Цей день видався по-святковому  піднесеним, яскравим, сповненим любовю до рідної мови.