17лютого – день спонтанного прояву доброти

7 лютого цікаво було спостерігати за учнями Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.
Зранку метушня, захоплення, здивування, збентеженість, загадкові погляди, сором’язливі посмішки довкола😊. Відчуття, ніби потрапляєш в пригодницький детектив, оповитий таємничістю, а навкруги агенти, розвідники, шпигуни😎. І вже в кінці робочого дня розумієш, що зовсім не агенти то були, а янголи добра, які бажали лишитись непомітними, адже 17лютого – день спонтанного прояву доброти💕. Діти вітали один одного, влаштовували сюрпризи: дарували сувеніри, пісні, обереги, листівки з побажаннями, проводили веселі ігри та руханки, говорили компліменти. В школі панувала атмосфера позитиву, добра, милосердя, щирості.
Робіть добрі справи частіше, закон бумеранга працює😇