Громадська організація “Ла Страда – Україна”

Міжнародний жіночий правозахисний центр “Ла Страда-Україна” (свідоцтво про реєстрацію Міністерства юстиції України № 1010 від 31.03.98) з 1997 року працює в напрямі запобігання торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, ліквідації всіх форм дискримінації та насильства у суспільстві, сприяння дотриманню прав людини, гендерної рівності та захисту прав дітей.

Центр „Ла Страда-Україна” є членом Координаційної ради по запобіганню торгівлі жінками при Уповноваженому ВР з прав людини (з 1998 р.), Експертної робочої групи при Міжвідомчій координаційній раді по запобіганню торгівлі людьми (з 2003 р.), Громадської ради при МВС України з питань забезпечення прав людини (з 2005 р.).

Програма “Ла Страда”: Запобігання торгівлі жінками в країнах Центральної і Східної Європи була ініційована неурядовими організаціями Нідерландів, Польщі і Чехії в 1995 р. Україна приєдналась до Програми в 1997, Болгарія – в 1998, Македонія, Молдова, Білорусь, Боснія та Герцеговина в 2001 р.

В 2004 р. Центр „Ла Страда-Україна” стала засновником та членом Міжнародної асоціації „Ла Страда”.

Починаючи з 1997 р. проекти Центру здійснювалися за фінансової підтримки Європейської Комісії, Ради Європи, Фонду “Відродження”, Інституту відкритого суспільства, Фонду Фрідріха Еберта, Організації з безпеки та співробітництва в Європі та Бюро демократичних інститутів та прав людини, Міжнародної організації з міграції, Агентства США з міжнародного розвитку, посольств США, Нідерландів, Німеччини, Великої Британії, Франції, Фінляндії та Швейцарії в Україні, ECPAT International, UNICRI, Генерального управління з питань розвитку співробітництва Міністерства закордонних справ Італії, UNICEF, UNIFEM, ILO/IPEC, Коаліції проти рабства, Лондонської школи гігієни та тропічної медицини, програми MATRA, фонду DOEN, Програми Ла Страда, Міністерства закордонних справ Королівства Данії, Міжнародного фонду „Відродження”, Українського жіночого фонду, Норвезької релігійної організації (NCA), Швейцарської релігійної організації (COM), банку АВАЛЬ, ЗАТ „УТЕЛ”, приватних благодійних внесків та інших донорів.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *