Будь помітним на дорозі!

Ваша безпека – у ваших руках!!! Саме під таким гаслом пройшли виховні година для учнів  Конотопського ліцею №3.
Дана інформація стосується усіх та кожного.
Пам’ятайте та дотримуйтесь правил поведінки у темну пору доби під час руху узбіччям та переходячи дорогу.Щоб уникнути загрози життю, завчасно подбайте про свою безпеку.
У 7-Б класі Конотопського ліцею №3 пройшла виховна година «Безпека на дорозі – безпека життя». Класний керівник Олех Л.М. зупинилася на сумній статистиці щодо аварійності на дорогах України, особливо, у темну пору доби за умов відсутності світла, коли часто страждають пішоходи і, насамперед, діти.
Учениці Коломійченко В. та Міщенко Ю. розповіли й озвучили поради школярам щодо правил поведінки на дорогах.
Клас переглянув відеоролик із YouTube «Життя без світла: як уберегти себе на темних вулицях».
Діти усвідомили, що безпека життя – в їхніх руках!