Челендж #Конотопська_спеціалізована_школа_3_Що_для_мене_спорт

Ніхто не стане сперечатися, що займатися спортом корисно, цікаво та необхідно. Завдяки його впливу діти ростуть більш міцними, витривалими та цілеспрямованими. Рятівною силою у нашому світі є спорт — над ним як і раніше майорить прапор оптимізму, тут дотримуються правил і поважають супротивника незалежно від того, на чиїй стороні перемога. Одні люди займаються спортом на любительському рівні і у вільний час. Інші ж – готуються до вирішальних змагань роками, щоб продемонструвати свої здібності всьому світу. А слова людей, за плечима яких нескінченні години досвіду і тренувань, часом можуть будь-кого з нас надихнути на великі звершення і змусити переглянути свої погляди на життя. Спорт об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває нас. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій.

Учні Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 активно займаються спортом і всіх запрошують долучитися до них та підтримати челендж #Конотопська_спеціалізована_школа_3_Що_для_мене_спорт