День цивільного захисту у школі

11 травня в школі відбувся День цивільного захисту. Було проведено конкурс-квест «Цивільний захист – це не жарти!» серед учнів 5 – 7 класів, де І місце зайняли – 6В та 7Б класи; ІІ місце – 6А та 6Б класи; ІІІ місце – 5А та 7А класи. Для учнів 8 класів відбулася пізнавальна гра «Багато знати – вміло діяти!». Учні вивчали алгоритм дій в надзвичайних ситуаціях, розгадували ребуси, складали пазли та інше. Також у цей день були організовані: демонстрація засобів індивідуального захисту, майстер-клас з надання першої медичної допомоги.  Учні приймали участь у виготовленні колажів та різноманітних естафетах. Вразила підвищена активність учнів, зацікавленість, бажання пізнати нове. Дякуємо всім учасникам!