День математики та фізики

18 жовтня цікаво і пізнавально пройшов день математики та фізики в нашій  школі. Ще на вході учні та вчителі могли ознайомитися з історією, традиціями та цікавими ідеями відзначення свята. Учні також дізналися багато фактів з історії  математики та фізики, розглянули  портрети відомих вчених та познайомилися з їх біографіями, переглядали відеофільми на великих перервах.

Продовжився день випуском шкільної тематичної газети; вікторинами для учнів початкових класів; математичним квестом (5 класи); математичною грою “Зоряна година” та усним журналом  “Математика навколо нас” (6 класи); грою “Сильна ланка” та математичним конкурсом “Шанс” (7 класи); усним журналом “Видатні математики та їх відкриття” (8 класи); грою “Математичний бій” та усним журналом “В країні цікавої математики” (9 класи); математичною вікториною “Математика поряд з нами” (10 класи); математичним калейдоскопом (11 класи); цікавими демонстраціями з фізики (7 класи); фізичним квестом “Відгадай, хто я?” (7-11 класи); вікторинами “Фізика в нашому житті” (8-9 класи).

Від цього дня в усіх залишилися незабутні враження. Сподіваємося, що День математики та фізики зміг переконати більшість учнів в тому, що це не тільки інколи нелегкі науки, але й дуже захоплюючі. Бажаємо всім успіхів у їх вивченні!