ДО УВАГИ!!! «Карантин – не канікули!!!»

«Карантин – не канікули!!!»

Чи можна дітям під час карантину гуляти на свіжому повітрі? Відповідь на це питання сьогодні хоче почути чимало молодих мам. Одні посилаються на думки медіа, інші – на застереження Міністерства охорони здоров’я.

«Карантин це є самоізоляція», – говорять лікарі-педіатри.

Обмеження будь-яких скупчень людей зроблене для того, щоб уникнути контакту і щоб людина не захворіла. Кожний контакт, який може бути між особами, небезпечний. Ми не знаємо, де ця особа була, звідки вона приїхала, який стан її здоров’я, чи заглядали цій дитині в рот, чи не заглядали, чи нема в неї якихось катаральних явищ.

«Ситуація, на жаль, дуже невтішна. І ті цифри, які приходять з Італії, нас, медиків, шокують. Як вони не шокують тих батьків, які пускають дітей на вулицю, ми цього просто не можемо зрозуміти», – підсумувують лікарі-педіатри.

#залишаємосьвдома