Флешмоб від учнів 6Б класу до дня Європи

Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. 16 квітня  українська спільнота святкує  День Європи в Україні. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи.

Флешмоб від учнів 6Б класу до дня Європи

Віртуальна подорож країнами Європи https://www.youtube.com/watch?v=lq0t0b0K2L0

Вікторина

1. У якій країні тече річка Луара? (Франція)
  2. У якій країні часто стоїть туман та падає дощ? (Велика Британія)
  3. У якій країні найбільше вітряків? (Голландія, Нідерланди)
  4. Як називається столиця Угорщини? (Будапешт)
  5. В якій країні знаходиться географічний центр Європи?  (Україна)
  6. Країна взірцевого порядку. Народ цієї країни вважають найпедантичнішою і найорганізованішою нацією. Вони дотримуються порядку в усьому: в роботі, навчанні, сім’ї, відпочинку      (Німеччина)
  7. У якій країні тече річка Рейн?   (Німеччина)
  8. У якому місті є Ейфелева вежа?   (Париж)
  9. З якої країни походить ансамбль «Бітлз»?   (Велика Британія)
  10. Назви країну-банкіра всієї планети.    (Швейцарія.)
  11. Назви батьківщину Олімпійських ігор та марафонського бігу.  (Греція.)
  12. Столиця якої країни називається Мадрид?  (Іспанія)

«ДЕ ЖИВУТЬ КАЗКОВІ ГЕРОЇ?»

Карлсон – Швеція

Попелюшка – Франція

Русалонька – Данія

Кіт у чоботях – Франція

Мері Поппінс – Англія

Білосніжка – Німеччина,

Спляча красуня – Франція

Гаррі Поттер – Англія

Пеппі Довгапанчоха – Швеція

Маленький принц – Франція

Вінні Пух – Англія

Нільс – Швеція

Пітер Пен – Англія

Снігова Королева – Данія

Рапунцель – Німеччина.

Цікаві факти про Європу

Європа — це частина світу, площа якої становить понад 10 мільйонів квадратних кілометрів. На її території проживає близько 740 мільйонів осіб, що становить 10% загального населення планети Земля. Ці загальні дані вчать ще в школі. А ось найцікавіші факти про Європу:

1. Давні греки вважали Європу окремим материком.
  2. До цих пір вчені сперечаються про те, звідки в Європу прийшла людина. Згідно генетичним дослідженням, людство з’явилося тут з Індії. Більш поширена версія пов’язує зародження людського роду в Європі з вихідцями з Африки. Ясно одне: не в цій частині світу людство зародилося взагалі.
  3. 35 тисяч років тому на території Європи з’явилася людина сучасного типу. 4. 1/4 частину Європи займають острова.
  4. Вулкан Етна, який знаходиться на острові Сицилія — найбільший європейський вулкан і один з найактивніших у всьому світі. Згадки про виверження Етни є в найдавніших джерелах ще до нашої ери.
  5. Між Африкою та Мадагаскаром є острів, який називається Європа. Він був названий на честь однойменного корабля з Британії.
  6. Європа — так називається один із супутників Юпітера (на честь персонажа міфології античності).
  7. У грецькій міфології зустрічається ім’я фінікійської принцеси Європи. Стародавні греки вважали, що саме вона дала ім’я континенту.

1. Прага

1. Варшава