Конкурс “Мій здоровий ланч”

#HealthySchools_UA#HealthySchools_UA Усі хочуть бачити своїх дітей здоровими. Ми розуміємо, що здоров`я залежить від правильного, раціонального, збалансованого харчування. Тому, починаючи з 1 класу, вся робота пронизана прагненням до здорового способу житття. Недоліком серед учнів ми вважаємо: не завжди правильний підхід до прийому їжі опівдні. Конкурс “Мій здоровий ланч” дозволив нам заохотити учнів до приготування та вживання корисних перекусів під час перебування у школі, змінити уявлення про “користь” небезпечних продуктів. До вашої уваги відео наших учнів.

Конкурс "Мій здоровий ланч" 22.01.2019

#HealthySchools_UA#HealthySchools_UA Усі хочуть бачити своїх дітей здоровими. Ми розуміємо, що здоров`я залежить від правильного, раціонального, збалансованого харчування. Тому, починаючи з 1 класу, вся робота пронизана прагненням до здорового способу житття. Недоліком серед учнів ми вважаємо: не завжди правильний підхід до прийому їжі опівдні. Конкурс "Мій здоровий ланч" дозволив нам заохотити учнів до приготування та вживання корисних перекусів під час перебування у школі, змінити уявлення про "користь" небезпечних продуктів. До вашої уваги відео учениці 9А класу.

Опубліковано Конотопська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів 3 Вівторок, 29 січня 2019 р.

Конкурс "Мій здоровий ланч" 17.01.2019

#HealthySchools_UA#HealthySchools_UA Усі хочуть бачити своїх дітей здоровими. Ми розуміємо, що здоров`я залежить від правильного, раціонального, збалансованого харчування. Тому, починаючи з 1 класу, вся робота пронизана прагненням до здорового способу житття. Недоліком серед учнів ми вважаємо: не завжди правильний підхід до прийому їжі опівдні. Конкурс "Мій здоровий ланч" дозволив нам заохотити учнів до приготування та вживання корисних перекусів під час перебування у школі, змінити уявлення про "користь" небезпечних продуктів. До вашої уваги відео учениці 5Б класу.