Майбутні першокласники!

#HealthySchools_UAТрадиційно Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 приймає в своїх стінах вихованців ДНЗ “Сонечко” та “Вітерець”. Наші учні для маленьких глядачів готують вистави, ігри, конкурсно-розважальні, пізнавальні програми, екскурсії, заходи у шкільній “Світлиці”, а також долучають до здорового способу життя (руханки, спортивні танці, змагання тощо), готуючи для себе майбутню зміну.

Майбутні першокласники!

Традиційно Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 приймає в своїх стінах вихованців ДНЗ "Сонечко" та "Вітерець". Наші учні для маленьких глядачів готують вистави, ігри, конкурсно-розважальні, пізнавальні програми, екскурсії, заходи у шкільній "Світлиці", а також долучають до здорового способу життя (руханки, спортивні танці, змагання тощо), готуючи для себе майбутню зміну.

Опубліковано Конотопська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів 3 Пʼятниця, 9 листопада 2018 р.