Ми діти твої, Мельпомено!

Сьогодні, 27.03.2023, Міжнародний день театру. І я, як керівник шкільного театру, хочу звернутися зі словами подяки до учнів, майбутніх випускників, які протягом багатьох років перетворювали шкільне життя на свято. Талановиті, обдаровані, яскраві діти. Сьогодні кожен випускник драматичного гуртка – самодостатня особистість. І, звісно ж, креативна. Наші вистави завоювали любов і симпатію глядачів ліцею.
Театр – справжнє диво, серйозна гра і велика робота перетворення неусвідомлених раніше нюансів власних і чужих почуттів на сильні стимули душевного і духовного зростання. Зворушливо було спостерігати, як діти крок за кроком опановують ази акторської майстерності, оволодівають сценічною культурою. І як результат – зачаровують своєю грою. Кожна роль – це перемога над собою, боротьба зі своєю невпевненістю, ординарністю, буденністю у собі й інших. Сьогодні зворушливі вистави, згодом отримані навички виступу перед публікою приведуть учнів на високі та поважні трибуни. Ми будемо пишатися їхніми успіхами та досягненнями, ґрунт яких заклали в дитинстві.
“Нас виховав театр”, – сподіваємося скажуть колись ті, хто в ньому грав.
Любі мої вихованці, дякую вам за співпрацю, за теплу атмосферу довірливого спілкування. Хай вам щастить на життєвому шляху!
Ірина Євгенівна Степанова, педагог-організатор, керівник шкільного театру Конотопського ліцею №3.