Міський фестиваль “Таланти моїх батьків”

17 березня в центрі дитячо-юнацької творчості відбувся загальноміський захід «Таланти моїх батьків», в якому прийняли участь родини наших учнів:  Лободи Олександра (2А клас) та Біланюк Інни (4А клас).   Учні нашої школи разом з батьками виступали на сцені, демонструючи свої таланти.  Творчою та креативною родиною Біланюк, в якій панують любов до дітей, співпраця, активність, взаєморозуміння, було створено слайд-шоу “Моя родина”.                       А  музикальна родина Лободи представила гру на народних інструментах та виконала музичну композицію “Віночок українських пісень”. В ансамблі відчувалася атмосфера єдності, творчого підйому, єдиної родини. Виступи учасників не залишили нікого з присутніх байдужими. Щиро дякуємо учням та їх родинам за активну участь у фестивалі.