Операція «Каштан»

З метою формування екологічної безпеки (соціальної активності, відповідальності й екологічної свідомості) та підприємливості і фінансової грамотності школярів (забезпечення кращого розуміння молодим поколінням українців практичних аспектів фінансових питань) у школі регулярно проводяться різноманітні акції. Однією з таких став збір каштанів під гаслом «Операція «Каштан»»,  у ході якої учнями Конотопської СШ №3 було зібрано 567,7 кг каштанів та отримано за них 2600,00 грн. Найактивнішими виявилися учні наступних класів: 8А – 75 кг;  4Б – 66,2 кг; 2А – 54,8 кг;      1В – 46,9 кг; 2В – 43,2 кг; 1А – 31 кг. Переможці були нагороджені солодкими призами.  Ця сума буде долучена до збору коштів на придбання радіомікрофона. Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у зборі каштанів!