Педагог-організатор повідомляє

Наші новини («Учнівське самоврядування»)

• Головою Ради лідерів обрана учениця 8А класу Банько Анна, яка три роки була лідером гурту. Рік працювала заступником голови Ради лідерів, а також заступником голови міської організації лідерів «Лад». Побажаємо Анні успіхів!

• За підсумками минулого начального року на дошку «Кращі лідери» занесено ученицю 10 класу Гайдай Каріну і учня 7А класу Лободу Олександра, які гідно виконували обов’язки лідерів класу, а також систематично створювали нам радісний настрій своїми виступами на сцені.

• Учні 11 класу Булега Вікторія, Галанжа Максим, Гуринець Максим стали учасниками міського патріотичного табору «Незламні UKраїнці» де набувають здатність орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях.

• У школі активно проходить акція «Напиши листа воїну-захиснику». Учні готують малюнки, обереги на фронт.