Пишаємося перемогою!

У 2021 році конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика вперше проходив у чотири етапи на освітній платформі HUMAN, де учасники порційно виконували тестові завдання впродовж одного місяця —  з 26 лютого до 21 березня. Кількість учасників виявилась рекордною за всі роки проведення конкурсу з української мови ім. П. Яцика:  майже 26 тисяч конкурсантів з України та майже півтори сотні учасників з інших країн. Усі IV етапи змогли подолати 45% від загальної кількості учасників, або 11 555 конкурсантів.

Учень 3-А класу Андрій Ребров (учитель Юрченко Оксана Михайлівна) — конкурсант, який не тільки зміг подолати всі етапи конкурсу, а й посів почесну третю позицію у ТОП-10 найкращих мовознавців серед третьокласників. Завдяки такому результату  наша школа отримала можливість приєднатися до програми “HUMAN. Чемпіон”. Програма передбачає безкоштовне та безстрокове підключення школи до освітньої екосистеми HUMAN. Cистема HUMAN – це освітня платформа для шкіл, що об’єднує у собі всіх учасників освітнього процесу, надаючи їм цифрові інструменти для ведення освітнього процесу.

Пишаємося і щиро дякуємо за перемогу маленькому мовознавцеві. Дякуємо  за підтримку, розуміння, турботу і співпрацю пані Наталії та панові Олександру Ребровим — батькам нашого переможця!