Показовий урок з природознавства

Крокуючи до Нової української школи, найдоцільнішим все ж таки є використання технологій НУШ, запроваджуючи процес пізнання через діяльність, через усвідомлення того, що ти робиш через позитивний емоційний настрій. Урок у стилі НУШ з теми “Який материк найспекотніший” був проведений класоводом 4А класу, учителем першої кваліфікаційної категорії Назаренко Тетяною Дмитрівною. Діти встигали все: і висловити свою думку за допомогою “Шкали ставлень”, і  в процесі гри “Так чи ні” повторити вивчений матеріал і актуалізувати знання, і, навіть, пошукати потрібну інформацію в Інтернеті чи журналах “Колосок”. Та найбільш продуктивною була вправа “Джигсоу”.                  У четвертокласників вже виходить непогано працювати в експертних групах та презентувати свою роботу. У групи об`єднувалися за кольорами карти. А фізкультхвилинка “У Занзібарі гарна погода…” перенесла всіх до Африки. Урок ще раз довів, що найскладніший матеріал можна опрацьовувати цікаво, легко, доступно.