Поради педагогам. Де брати ресурси при виснаженні?

Де брати ресурси при виснаженні? 🤔

А я скажу вам так, зараз ми живемо в такий час, де кожен рано чи пізно відчуває виснаження, але не кожен знає як зберегти свої ресурси та звідки їх можна почерпнути, які потрібні у даний момент.

Тому хочу навести декілька рекомендацій щодо цього:
✔️ Насамперед попіклуйтеся про себе та своє здоров’я.
✔️Проведіть час з собою: перегляньте фільм, зробіть собі гарячу ванну, відпочиньте душею за прочитанням книги, насолодіться смачною їжею та напоями, вирушіть наодинці у подорож.
✔️Проведіть час з близькими людьми. Це допоможе вам відчути тепло, любов та радість, які додадуть вам сил рухатися далі.
✔️Виділіть день для релаксу та вирушіть у спа центр, де ви зможете відвідати різні процедури, які допоможуть вам зняти цю втому і ви відчуєте розслаблення та полегшення у тілі, які зможуть вам допомогти відновитися як фізично так і морально.
✔️Вивільніть свої емоції, якщо є у цьому потреба. Поспівайте, покричіть, помалюйте. Можливо це допоможе вам вивільнити ті емоції, які вас виснажували протягом певного часу.
✔️Заведіть собі журнал, де на одному аркуші ви будете записувати те, що вас виснажує у житті, а на іншому те, що вам може допомогти відновитися, тобто джерела або ресурси. Це допоможе вам проаналізувати всі ті моменти, які вас виснажують та знайти їм рішення.
✔️Не бійтеся просити про допомогу та підтримку, пам’ятайте, що психологи та психотерапевти завжди готові вас вислухати та допомогти вам у вирішенні вашої проблеми.