10.02.2023 року о 13.00 відбудеться презентація платформи «Мрія»

Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Електронні посилання на ресурси проєкту для їх розповсюдження: https://mriya.social (офіційний сайт проєкту); https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм-канал, де здійснюються комунікація з підписниками та надання завдань для блокування); @stopdrugsbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами); https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, коллаборантів, мародерів та іншої оперативної інформації).

З метою популяризації даного проєкту, в п’ятницю 10.02.2023 року о 13.00, на платформі Google Meet за посиланням https://meet.google.com/zkh-hasi-rux

Просимо долучитися до зазначеного заходу заступників директорів з навчально-виховної роботи, вчителів,  учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти та працівників закладів фахової передвищої освіти.   Орієнтовна тривалість зустрічі 20 хвилин.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *