Про оформлення паспорта громадянина України

Шановні учні та батьки учнів, які досягли 14-річного віку!

Адміністрація школи доводить до Вашого відома, що Конотопським міським відділом міграційної служби визначено окремі дні для прийому підлітків, які подають документи на оформлення паспорту. Учнів закладів освіти чекають щотижня у вівторок та суботу з 9:00 до 13:00 у кабінетах №16,17 Конотопського відділу міграційної служби (Конотопський міський відділ управління Державної міграційної служби України в Сумській області, 41600, Сумська область, м. Конотоп, вул. Генерала Тхора, 26, тел: 6-30-29 e-mail: [email protected])

Перелік документів, необхідних для оформлення паспорта громадянина України у вигляді IDкартки, по досягненні 14-річного віку.

1. Оригінали та копії паспортів батьків (або одного з батьків, якщо наприклад батько на заробітках, якщо помер — свідоцтво про смерть та копія). Якщо шлюб розірвано — свідоцтво про розірвання шлюбу та копія. Якщо дитина — сирота, то оригінал та копію паспорта піклувальника та документи у відповідності до яких на нього покладені обов’язки піклувальника. Якщо мати виховує дитину самостійно, то відповідний Витяг з РАЦСу, що підтверджує статус матері.
  2. Свідоцтво про народження дитини та копія. Якщо на момент народження дитини один з батьків перебував в громадянстві іншої держави, то необхідно отримати довідку про набуття дитиною громадянства України. Для цього попередньо батькам необхідно звернутись до Конотопського МВ УДМС;
  3. Довідка про реєстрацію місця проживання дитини (встановленого зразка). Для мешканців міста видається в ЦНАП при міській раді (каб. №120), для мешканців сіл — відповідною сільрадою;
  4. Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків (для дитини) та копія