Професія всього життя

У житті є чимало людей, зустріч з якими ніби осяює сонцем. Поспілкуєшся з ними, ніби води нап’єшся з чистої криниці. Саме ці слова і відносяться до психолога нашої школи Логвінової Світлани Миколаївни, яка створює в колективі особливу атмосферу й ауру доброзичливості. До цієї незвичайної жінки, з величезною щирою душею приходять учні і колеги зі своїми негараздами і розчаруванням. І всі впевнені, з якими б питаннями чи проблемами не звернулися до Світлани Миколаївни, знайдемо пораду, допомогу в їх вирішенні. Завжди спокійна і врівноважена, вона вчить долати труднощі і ніколи не здаватися. Скарбниця майстерності та людяності у Світлани Миколаївни невичерпна. І сьогодні, у Всеукраїнський день психолога, ми вітаємо Світлану Миколаївну зі святом. Нехай у Вашому житті завжди панує щастя і радість. Спасибі Вам за щиру душу!