Рекомендації “Як уникнути зараження COVID-19”

Як уникнути зараження COVID-19

Рекомендація №1

Якомога швидше пройти курс вакцинації (особливо стосується людей з груп ризику: старше 60 років, мають інші хронічні захворювання); обов’язково скористатися можливістю бустерного щеплення

Рекомендація №2

Слід дотримуватися заходів індивідуального захисту:

• носіння одноразових захисних масок або респіраторів;
  • ретельне миття рук, використання антисептичних засобів;
  • уникати перебування в тісних приміщеннях та місцях скупчення людей;
  • слід зберігати дистанцію 1,5 метри від інших людей;
  • при кашлі або чханні необхідно прикривати ніс одноразовою серветкою або зігнутим ліктем.

Рекомендація №3

Варто обмежити масові заходи в закритих приміщеннях (при можливості проводити зустрічі з іншими людьми на свіжому повітрі або в онлайн-режимі)

Рекомендація №4

Речі частого використання (мобільні телефони, пульти, столи тощо) слід не забувати дезінфікувати час від часу, щоб уникнути особистого контакту з тими, хто може бути хворим

Рекомендація №6

У разі погіршення самопочуття, підвищення температури тіла, нежиті та кашлю в жодному разі не займатися самолікуванням, а терміново звернутися до лікаря

Рекомендація №6

Намагатися розраховуватися за товари та послуги безготівковими грошима (картка, електронний гаманець, інтернет-магазини)

Морозова Яна, учениця 11 класу Конотопського ліцею №3, слухач секції економіки та економічної політики відділення економіки Конотопської міської Малої академії наук учнівської творчості, дійсний член МАН України.