Семінар практичних психологів “Робота практичного психолога з сім`ями”

22.03.2018 у Конотопській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 відбувся міський семінар практичних психологів міста під керівництвом методиста з психологічної служби відділу освіти Шкурко О.С. На семінарі були присутні психологи шкіл, технікумів, училищ, шкіл-інтернатів, садочків, позашкільних закладів. Семінар складався з двох частин: теоретичної та практичної. В теоретичній частині  учасники семінару ознайомилися з інформацією про сім`ю і сімейні відносини, ділилися власним досвідом і жваво дискутували згідно теми виступів. Також, в рамках теоретичної частини семінару, до уваги учасників було запропоновано презентацію досвіду роботи практичного психолога СШ №3 Логвінової С.М. на тему: “Робота практичного психолога з дітьми з девіантною поведінкою”. В презентації психолог висвітлила напрямки роботи з даною категорією учнів, розповіла про систему роботи, яка існує з дітьми з девіаціями в поведінці.

В практичній частині семінару психологи мали змогу подивитися заняття з елементами тренінгу для батьків та їх дітей “Світ батьків – світ дітей”, яке провела практичний психолог СШ №3 Логвінова С.М. Метою даного заняття було: сприяння розвитку ефективної взаємодії між дітьми та батьками; створення позитивного психологічного клімату; підвищення психологічної компетентності батьків.

Заняття пройшло в тихій, спокійній атмосфері. Батьки і діти із задоволенням співпрацювали, дізнавались щось нове одне про одного. Про отримані позитівні емоції свідчили відгуки батьків і дітей в кінці заняття, при проведенні  практичним психологом рефлексії. Колеги високо оцінили професіоналізм  Світлани Миколаївни, подякували за чудову атмосферу і гарний настрій, отриманий в ході семінару.