Святкування Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. В 2018 році День матері в Україні припадає на 13 травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.
Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.
Міжнародний день сім’ї відзначається щорічно 15 травня. Сім’я є берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї  зростає добробут народу! З сім’ї починається життя людини. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.
Наша школа долучилася до вшанування цих свят. Класоводами та класними керівниками були проведені святкові ранки “З любов’ю до матері”,   інформаційно-просвітницькі заходи, виховні години “У світі все починається з мами, “Тепло материнських сердець”, спортивні змагання “Мама, тато і я — спортивна сім’я”. Також були організовані тематична акція “Привітай матусю”, де учні вручали матерям власноруч  виготовлені вітальні  листівки, та конкурс малюнків серед учнів 1-4 класів “Миттєвості сімейного щастя”.