Тематичний понеділок

11.11.2019  у  школі  був проведений «Тематичний Понеділок».

Тема  дня  – «Окуляри», тому загальний  дрес-код  для дорослих і дітей – наявність окулярів.

Школа майоріла окулярами різного стилю: від ділового до кумедного.

Наскрізною лінією через увесь освітній процес цього дня проходила інформація, пов’язана з окулярами, зором, здоровим способом життя, стилем, модою. На уроках мовно-літературної галузі опрацьовували цитати великих людей та фразеологізми про окуляри; математичної галузі розраховували та порівнювали гостроту зору. Природнича галузь збагатила знання дітей про збільшувальні прилади тощо.

Учні   дізналися  багато  корисної інформації  про зір, причини  його втрати та  можливості   покращення.

Окрім того діти мали змогу на  перервах  перевірити свій зір. Усі учасники освітнього процесу отримали  море  позитиву, зробили кумедні фото та взяли участь у конкурсі «Найкумедніші окуляри».

Загалом цей  день пройшов  нестандартно та  цікаво.