Тиждень дитячої книги

В Україні щорічно останнього тижня березня  місяця традиційно проходить Всеукраїнський тиждень дитячої книги. Славні традиції цього свята були започатковані в далекому 1943 році, в роки Великої Вітчизняної війни, обпалені війною. Велика увага приділялася читанню і книзі, яка несла невичерпні знання дітям. Це  і любов до книги і читання, і вміння читати, і бережне відношення до книг. От і в нашій школі з 19 по 23 березня були проведені різноманітні заходи: книжкові виставки, презентації, конкурси, вікторини, акції. Найактивніші учні початкових класів отримали нагороди, а саме – бубликів в`язку та грамоти отримали учасники конкурсу “Складу казку за бубликів в`язку”, де найкращими були роботи Комлик Аліни (2А клас), Вязьмітінової Дар`ї (3А клас),  Федоруци Дениса (4Б клас). Також було проведено конкурс “Веселий кіш”, де кращими читцями було визнано Газукіну Ксенію (2А клас),  Бєлову Софію (2Б клас),  Приходька Павла (3А клас), Біланюк Інну (4А клас), Лаптура Дениса (4А клас),   Козіна Євгена (4Б клас), Максименко Карину (4Б клас), Федоруцу Дениса (4Б клас). Учасники цього конкурсу отримали записнички та грамоти.Дякуємо всім учасникам і бібліотекарю школи Піджарій Валентині Михайлівні.