Тиждень психології

З 23.04 по 27.04 у школі був проведений Тиждень психології. Відбулися різноманітні заходи з учнями, батьками, учителями. В бібліотеці школи відкрилася виставка літератури психологічної тематики. З цікавістю батьки 5 класу пізнавали своїх дітей, їх вподобання і проблеми. Учні 10 класу працювали консультантами діагностичного центру, де всі охочі могли пройти тестування з визначення свого характеру, самооцінки, ставлення до оточуючих та інше. Не сумували учні і на перервах. В актовій залі школі був організований кінозал з перегляду відеофільмів соціальної тематики: “Сенс життя”, “Будьмо толерантними”, “Бережи своє здоров`я”, “Гендерні особливості підлітків” та інші. Також учнями 9 – 10 класів було проведено опитування серед учнів 1 – 11 класів з теми: “Найтолерантніший учитель”, “Чи був ти жертвою буллінгу?”.