У межах дослідницької роботи МАН учнем 10 класу Юрченко Єгором було проведено соціологічне опитування щодо легалізації канабісу https://forms.gle/k9LWTNEHgwsvYxRdA В опитуванні взяли участь три вікові категорії мешканців двох мікрорайонів міста Конотоп, які безпосередньо знаходяться біля спеціалізованої школи I-III ступенів №3, у якій і навчається автор наукового дослідження. На опитування виносились питання «Що таке канабіс?», «Чи відомо Вам про користь канабісу (і що саме, якщо відповідь позитивна)?», «Чи можете Ви назвати країни, де уже лагалізований канабіс?», «Ваше ставлення до легалайзу (з аргументацією позиції)?», «Що Вам відомо про застосування канабісу в медицині?». Респондентами даного анкетування стали 15 осіб, серед яких учні 10 класів – 11 класів навчального закладу, вчителі і мешканці місцевих мікрорайонів «Сім вітрів» та «Порт». Аналіз відповідей на дану анкету дає підстави стверджувати, що ставлення до можливої легалізації марихуани напряму залежить від статусу опитаних. Повний перелік питань та результати опитування містяться у Додатку Ц. Найбільш лояльними до легалізації канабісу виявилися учні. Дорослі люди, не пов’язані з медициною, висловилися за легалізацію суто в лікувальних цілях. Серед тих, хто виступає проти легалізації – педагоги і пенсіонери. Сам автор дослідження виступає за легалізацію канабісу в медичних цілях.