У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу змістовно пройшов День толерантності в нашому ліцеї

Толерантністю називають повагу до людської індивідуальності. В цей день говорять про важливість визнання основоположних прав і свобод людини, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та найрізноманітніших форм самовираження.
Важливо розуміти, що принципи та положення рівності закріплені у міжнародному законодавстві (як і національному). Згідно з законом, всі люди є вільні та рівні у своїх правах.
Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.